Sejas procedūras

Sejas darsonvalizācija

*15 minūtes

5.00

Procedūra nodrošina sejas ādas efektīvu apasiņošanu, uzlabo un paātrina dzīšanas procesus, dezinficē un pilnveido ādas vispārējo stāvokli. Lielisks ierocis cīņā pret AUKSTUMA PUMPĀM uz lūpām, PINNĒM, ādas IEKAISUMIEM!

Sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņu

*45 minūtes

20.00

Procedūra piemērota saudzīgai, efektīvai ādas virsējo slāņu attīrīšanai. Rekomendējama ikdienas ādas kopšanai, lai atbrīvotu to no atmirušajām šūnām, liekajiem taukiem un raga slāņa.

Manuālā sejas tīrīšana

*1 stunda

25.00

Procedūra dažādu ādas iekaisumu, komedonu un izsitumu likvidēšanai. Procedūras noslēgumā – sorberta nomierinoša sejas maska apsārtuma mazināšanai.

Sejas ādas tīrīšana ar vakuumu

*1 stunda

25.00

Procedūra piemērota saudzīgai, efektīvai ādas virsējo slāņu attīrīšanai. Rekomendējama ikdienas ādas kopšanai, lai atbrīvotu to no atmirušajām šūnām, liekajiem taukiem un raga slāņa.

KRIOMASĀŽA sejai (& deklotē zonai)

*15 minūtes

25.00

Kriomasāža - masāža ar šķidro slāpekli ( -196 grādi pēc Celsija)! Brīnumlīdzeklis ādas tvirtuma atgūšanai, dažādu iekaisumu likvidēšanai un absolūtai prāta un gara relaksācijai! Par dekoltē zonas masāžu – piemaksa 5,oo eiro apmērā.

Sejas un dekoltē zonas MIOSTRUKTURĀLĀ masāža

*30 minūtes

25.00

Miostrukturālā masāža ir absolūti dabisks veids kā aizkavēt novecošanos! Procedūras laikā tiek stimulēta sejas ādas muskulatūra, uzlabots ādas tonuss un ovāls, pacelti sejas vaibsti! Masāžai ir izteikts “anti aging” efekts – manuāli āda tiek apgādāta ar skābekli, tādējādi tiek uzlabota asinsrite un sekmēta limfātiskā attece, samazināta tūska, reducētas mīmikas krunciņas. Ieteicamais mēneša kurss ir 5 procedūras ( pilna kursa cena studijā: 100,00 eiro). Efekts ir lielisks – “pacelta” sejas muskulatūra un lūpu kaktiņi, manāmi samazinātas vertikālās un horizontālās rievas pieres apvidū.

Sejas un dekoltē zonas manuāla SPA masāža

*30 minūtes

30.00

5 etapu sejas ādas ALGOTERAPIJA

*45 minūtes

30.00

Algoterapija ir ādas aprūpe ar jūras aļģu produktiem. Tā ir piemērota visiem ādas tipiem, lieliska ANTI AGE procedūra, kuras rezultāts ir tūlītējs! Procedūrā ietilpst ādas attīrīšanas un eksfoliācija, ādas aizsprostojumu tīrīšana ar vakuumu, relaksējoša sejas ādas un dekoltē zonas masāža, piemērota jūras aļģu produktu sejas maskas uzklāšana, aizsargājoša fluīda un mitrinoša sejas krēma uzklāšana.

Sejas ādas izlīdzināšanas procedūra

*1 stunda

33.00

Procedūra taukainai un kombinētai ādai – tās līdzsvara iegūšanai un nomierināšanai. Procedūrā tiek izmantoti Algotherm jūras aļģu kosmētikas komplekss – intensīvs korektors ādas defektiem, attīroša eksfoliācijas maska un detoksificējoša vai pašsildoša maska.

Nautinuel mandeļu sejas ādas pīlings

*1 stunda

35.00

Dziļi attīroša sejas ādas procedūra problemātiskas, taukainas un kombinētas ādas kopšanai. Procedūra ieteicama ādas attīrīšanai, šūnu reģenerācijas procesa veicināšanai, aknes problēmu novēršanai. Efekts līdz 2 NEDĒĻĀM! Procedūru atļauts veikts vasaras sezonā!

Vitamīnu komplekss sejas ādai

*1 stunda

35.00

Procedūra nodrošina sejas ādas efektīvu apasiņošanu, uzlabo un paātrina dzīšanas procesus, dezinficē un pilnveido ādas vispārējo stāvokli. Lielisks ierocis cīņā pret AUKSTUMA PUMPĀM uz lūpām, PINNĒM, ādas IEKAISUMIEM!

Ārstnieciskā sejas ādas procedūra ar

B3, B6, B9 un B12 vitamīnu kompleksu

*1 stunda

36.00

Lieliska nogurušai, sausai ādai! Procedūras laikā epidermas dziļākajos slāņos ar ultraskaņas viļņu palīdzību tiek ievadīts unikāļs B vitamīna komplekss, tādējādi aktivizējot asinsriti, veicinot mikrostimulāciju un efektīvi uzlabojot ādas vizuālo stāvokli.

ALGOTHERM sejas ādas mitrināšanas procedūra

*1 stunda

37.00

Saudzīga un ļoti efektīva procedūra, piemērota visiem ādas tipiem. Kosmētikas sastāvā izmantoti neizstājamie jūras augi - aļģes, kas apvienotas ar “Labaratories Gilbert” profesionālajām zināšanām farmācijas jomā. Pateicoties līdzīgai ūdens un sāļu koncentrācijai aļģēs, tām piemīt unikāla saderība ar ādu. Procedūras rezultātā āda ir gludāka, nomierināta un pabarota. Īpaši rekomendējama vasaras laikā!

Sejas tīrīšana izmantojot radiofrekvenci

*1 stunda

40.00

Procedūra ir piemērota sejas ovāla korekcijai un ādas nostiprināšanai. Lieliski piemērota, lai samazinātu grumbiņas un izlīdzinātu ādas toni, elastību. Procedūru iespējams veikt dekoltē zonai (papildus 5,00 eiro piemaksa).

C vitamīna sejas ādas procedūra

Procedūra piemērota visiem ādas tipiem! Kosmētikā, kura tiek izmantota procedūrā, aktīvās vielas ir: askorbīnskābe; retinola biosfēras; cikliskie peptīdi (C – 5C); kuriem piemīt antioksidantu īpašības. Procedūra rekomendējama kursa veidā!

MEZOPEN mezotreapija

*1 stunda

40.00

*1 stunda

45.00

MAZSĀPĪGA mezoterapija – nevainojamai un jaunai ādai! Procedūrā tiek izmantots īpašs aparāts MESO – PEN-, kurš ļauj manuāli regulēt adatas garumu (0,25 – 2 mm) un tās izmantošanas ātrumu! Adatas ir VIENU REIZI lietojamas, īpaši sterilos iepakojumos, tādējādi nodrošinot pilnīgu procedūras drošumu! Pieejamās ampulas ievadīšanai: vitamīni A,C,E,; Hialuronskābe; kolagēna atjaunošanas ampula; “mezokokteilis” – pret novecošanos; DMAE (anti – age); asinsrites stimulēšanas preparāti. Hialuronskābes ampulām ir papildus piemaksa!

Necesse SAPPHIRE ādas atjaunošanas terapija

*1 stunda

45.00

Sejas ādas terapijas komplekss SAPPHIRE - 1 procedūrā ir apvienotas  6 dažādas ādas atjaunošnas manipulācijas. Pēc procedūras efekts ir pamanāms tūlīt un saglabājas ilglaicīgi! Āda ir mitrināta, mirdzoša un dziļi attīrīta.

Procedūrā ir iekļauta: ādas attīrīšana, vakuuma sejas ādas tīrīšana, ultraskaņas tīrīšana, pīlinga terapija (retinola, enzīma vai mandeļu), kriomasāža, maska sejas mirdzumam un dienas krēms ar SPF. 

NECESSE GOLDEN ādas atjaunošanas procedūra

48.00

*1 stunda

Mūsu firmas zīme - izcili efektīva sejas ādas procedūra dāmām un kungiem PĒC 25 gadu vecuma! Procedūrā ietilpst mandeļu pilings, KRIOMASĀŽA, sorberta sejas maksa, dziļi mitrinoša kolagēna acu maska, kakla un plecu zonas reklasējoša masāža. Šī ir vislabākā izvēle sevis lutināšanai vai izcila ideja dāvanai kādam – pavisam īpašam!

Procedūra “ZELTA KAVIĀRS”

*1 stunda

55.00

Procedūra, kurā izmanto īstu zelta pūderi! “Zelta kaviārs” – SPA baudījums ādai! Procedūrā tiek pielietoti kvalitatīvie zīmola Biodroga preparāti, kuru izstrādē īpaša vērība ir piešķirta ādas reģenerācijas spēju pilnveidošanai ilgtermiņā. Procedūras rezultātā tiek izlīdzinātas krunciņas, āda ir dziļi mitrināta, ievērojami uzlabojas tās struktūra, likvidētas smalkās mīmikas krunciņas. Procedūrā ir iekļauta ādas attīrīšana ar maigām putām, enzīma vai retinola pīlings sejas ādai, zelta kaviāra serums un maska, dziļi mitrinoša 24 stundu iedarbības krēma uzklāšana.

BIODROGA ārstnieciskā mitrinošā procedūra

55.00

*1 stunda

Procedūra taukainai, problemātiskai ādai! Procedūrā ir iekļauta ādas mehāniskā tīrīšana, retinola pīlings, ādas tipam piemērots serums, dziļi attīrošā māla maska. Efekts ir tūlītējs un ilglaicīgs, jo procedūrai piemīt pret iekaisuma iedarbība. Rezultātā āda ir izlīdzināta, samazināti iekaisumi un likvidētas pumpas, efektīvi reducētas mīmikas krunciņas, likvidēts apsārtums un pēciekaisumu hiperpigmentācija. Skābe, kas ir retinola pīlinga sastāvā, nodrošina ādas reģenerāciju un pilnveido tās aizsargspējas!

ANTI – AGE ALGO PĀRVĒRTĪBU PROCEDŪRA

55.00

*1,5  stundas

Procedūra tūlītējām pārvērtībām! Tās laikā tiek veikta sejas ādas un dekoltē zonas masāža ar bankām, ādas dziļa attīrīšana un mitrināšana. Rezultātā – samazinātas grumbas, nostiprināts sejas ovāls, āda ir līdzenāka un maigāka. Procedūrā tiek izmantoti lieliskie Algotherm jūras aļģu produkti – eksfoliācijas gēls, jūras dzīvības serums, plastificējoša maska uz eļļas bāzes, ādas korektors, mitrinošs pretgrumbu vai tonozējošs liftinga krēms.

Kombinētā pīlinga procedūra

*1 stunda

60.00

Procedūra piemērota ādas iekaisumu likvidēšanai, grumbiņu mazināšanai, pigmenta plankumu un vasaras raibumu izlīdzināšanai, paplašinātu poru novēršanai, vieglu grumbiņu izlīdzināšanai. Procedūrā tiek apvienota ādas mehāniskā tīrīšana ar augstas efektivitātes sejas ādas pīlingu. Tūlītēja komforta sajūta pēc procedūras!

NECESSE GOLDEN sejas ādas attīrīšanas procedūra 

*1 stunda

60,00

Izcila sejas ādas kopšanas procedūru, kuru izstrādājuši mūsu meistari! Procedūrā ir iekļauta sejas ādas eksfoliācija, vakuuma tīrīšana, ultraskaņas pīlinga procedūra, manuāla apstrāde problēmzonām, darsonvāla procedūra, plastificējošā vai ģipša maska, dažādi serumi un krēmi. Procedūra ar tūlītēju un izcilu efektu, kas sagādās gan baudu, gan gandarījumu! 

10 etapu atjaunojošā procedūra sejai

*1 stunda

65.00

! Procedūrā izmanto TIKAI ārstniecisko jūras aļģu kosmētiku! Procedūrā ietilpst: konsultācija ar kosmetologu; sejas ādas atbrīvošana no dekoratīvās kosmētikas un putekļiem, ādas eksfoliācija; ultraskaņas tīrīšana; manuāla sejas tīrīšana; problēmu zonu apstrāde ar darsonvāla aparātu; viegla sejas masāža; aizsargājoša fluīda uzklāšana; ādu reģenerējošas maskas izmantošana; ādas stāvoklim piemērota krēma uzklāšana.