SEJAS PROCEDŪRAS & TERAPIJAS

SEJAS ĀDAS DETOKSIKĀCIJAI

NECESSE "EXPRESS GLOW" 

*45 minūtes

30.00

🌿Ja Tu šaubies par to, kas ir nepieciešams Tavai sejas ādai - "Necesse  DETOX GLOW" ir pareizā atbilde! Izcila procedūra, ja nav skaidri zināms - ko tieši būtu jādara, lai āda kļūtu mirdzoša un tīra? 

🌿Detox sejas ādai ar algoterapijas palīdzību - sejas ādas terapija, kurā tiek izmantoti jūras aļģu produkti!  Saudzīga un ĻOTI efektīva procedūra, kas piemērota visiem ādas tipiem! Kosmētikas sastāvā izmantotie neaizstājamie jūras augi - aļģes, kas apvienotas ar "Labaratories Gilbert" profesionālajām zināšanām farmācijas jomā. 
 🌿Pateicoties līdzīgai ūdens un sāļu koncentrācijai aļģēs tām piemīt unikāla iedarbība uz sejas ādu! 

ATTĪROŠA PROCEDŪRA SEJAS ĀDAI 

*1 stunda

55.00

NECESSE "DIAMOND" SEJAS ĀDAS TERAPIJA

🌿 Sejas ādas terapija, jeb procedūru kopums, kuru izstrādājuši studijas speciālisti (ārstniecības personas) ar mērķi nodrošināt ādas efektīvu attīrīšanu, netraumējot dzīvās un veselās šūnas! 

🌿"Necesse DIAMOND" terapijai nav vecuma ierobežojumu, tā sastāv no 7 secīgām darbībām un sniedz tūlītēju rezultātu! Īpaši rekomendējama aukstajās sezonās, kad āda kļūst pelēcīga un tai nepieciešama papildus attirīšana! 

🌿Terapijai  piemīt attīrošs, nostiprinošs un liftinga efekts, turklāt - tā ir ļoti relaksējoša un patīkama. Ādas virskārtas - epidermas nedzīvās, noslīpētās šūnas tiek uzsūktas ar vakuumu, neļaujot mazajiem puteklīšiem izplatīties, tādējādi āda tiek efektīvi attīrīta, bet dzīvās un veselās šūnas paliek neskartas. 

SEJAS ĀDAS DZIĻĀ TĪRĪŠANA 

NECESSE "GOLDEN" SEJAS ĀDAS TERAPIJA

*1 stunda

60.00

🌿 Necesse GOLDEN sejas ādas terapija ir mūsu firmas zīme - pārbaudīta vairāk kā 500 procedūrās studijā ar izciliem rezultātiem! Tā ir studijas speciālistu radīta ādas kopšanas terapija, kura nodrošina dzili attīrītu, taču nomierinātu sejas ādas efektu! Procedura, kura neliks vilties! 

🌿 Terapija sastāv no 5 dažādām  sejās ādas kopjošo procedūru manipulācijām, kurām, savstarpēji mijiedarbojoties, tiek panākts ilgnoturīgs un tūlītējs efekts! 

🌿 Procedūras rezultātā āda ir dziļi mitrināta, starojoša un svaiga! Ādas virskārta ir atbrīvota no atmirušajām raga kārtas šūnām, ir attīrīti vaļējie un / vai slēgtie komedoni,  likvidēti izsitumi! 
 

TAUKAINAI & PROBLEMĀTISKAI SEJAS ĀDAI

NECESSE "AHA THERAPY" SEJAS ĀDAS TERAPIJA

*1 stunda

50.00

🌿NECESSE "AHA THERAPY" sejas ādas terapija ir īpaši piemērota problemātiskai un / vai taukainai sejas ādai. Terapijā tiek izmantotas augļskābes, kas dziļi attīra ādu un uzlabo šūnu atjaunošanās spēju. 

🌿Procedūras rezultātā tiek samazināta virspusējo rētu (iekaisumu/ piņņu/ u.c.) dziļums, vienlaikus nodrošinot ādas mitrināšanu. Āda kļūst tūlītēji svaiga un tvirta, samazinās tās taukainums un ir uzlabots tās vispārējais stāvoklis. 

🌿 Procedūru piedāvājam ar atlaidi kursa veidā vislabākā rezultāta iegūšanai! 

🌿Procedūra nodrošina sejas ādas efektīvu apasiņošanu, uzlabo un paātrina dzīšanas procesus, dezinficē un pilnveido ādas vispārējo stāvokli. 

TAUKAINAI & PROBLEMĀTISKAI ĀDAI 

NECESSE "EASY PEEL" SEJAS ĀDAS PROCEDŪRA

*45 minūtes

45.00

🌿Viegla, taču ļoti efektīva sejas ādas kopšanas procedūra, kurā ādas kopšanai tiek izmantoti ķīmiskie pīlingi. Tā ir procedūra ar minimālu ādas kairinājumu! 

🌿 Procedūras laikā tiek attīrīts ādas virsējais slānis un aktivizēta šūnu atjaunošanās, tādējādi sekmējot dažādu āda problēmu (īpaši aknes) risināšanu. 

🌿Mandeļu pīlings ir viens no retajiem pīlinga veidiem, kuru drīkst veikt arī vasaras laikā un tas ir piemērots visiem ādas tipiem. Saudzīga, taču ļoti efektīva procedūra ar efektu līdz 2 nedēļām! 

🌿Procedūras rezultātā ir tūlītēji uzlabota sejas ādas krāsa un struktūra. Rezultātā āda ir izlīdzināta, samazināti iekaisumi un likvidētas pumpas, efektīvi reducētas mīmikas krunciņas, likvidēts apsārtums un pēciekaisumu hiperpigmentācija. Skābe, kas ir pīlinga sastāvā, nodrošina ādas reģenerāciju un pilnveido tās aizsargspējas!

🌿Īpaši efektīva procedūra PIGMENTĀCIJAS problēmu risināšanā! 

TAUKAINAI & PROBLEMĀTISKAI ĀDAI 

*1 stunda

35.00

NECESSE "DEEP PEEL" SEJAS ĀDAS PROCEDŪRA

🌿 NECESSE "DEEP PEEL" sejas ādas procedūrā ir iekļauts sejas ādas mikrodermabrāzijas pīlings. Ļoti efektīva procedūra rētu izlīdzināšanai un un sejas ādas dziļai nolobīšanai. 

🌿Procedūras laikā sejas āda tiek mazsāpīgi pulēta, atbrīvojot ādas virsējo slāni no atmirušajām šūnām un dažādiem aizsprostojumiem. 

🌿Rezultātā sejas āda iegūst svaigu un mirdzošu efektu, jo ir uzlabota tauku dziedzeru darbība. 

INTENSĪVAM SEJAS ĀDAS LIFTINGAM

NECESSE "ALGO LIFT" PROCEDŪRA

*50 minūtes

38.00

🌿"Necesse ALGO LIFT" ir procedūra nobriedušai ādai ar novecošanās pazīmēm! Līdz ar pirmajām grumbiņām ādā samazinās kolagēna un elastīna rezerves, nelabvēlīgi iedarbojoties uz ādas vispārējo stāvokli! 

🌿Šī ir procedūra, kas īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu visaptverošu pretnovecošanās iedarbību. Intensīvās liftinga procedūras mērķis ir dziļi mitrināt un tonizēt sejas ādu, nodrošinot limfodrenāžas un pretgrumbu efektu, nostriprināt sejas  ovālu, un uzlabot vielmaiņas procesus! Procedūra - brīnumlīdzeklis ādas tvirtuma atgūšanai, sejas toņa izlīdzināšanai un absolūtai prāta un gara relaksācijai! Bez tam, procedūru rekomendējam veikt arī dekoltē zonai! 

🌿 Šī procedūra nav piemērota ādai, kurai ir raksturīga akne vai citas izplatītas ādas infekcijas.  

ĀDAS PRETNOVECOŠANĀS / ANTI AGE/ PROCEDŪRA

NECESSE "NO AGE THERAPY" SEJAS ĀDAS TERAPIJA

45.00

*50 minūtes

🌿 Sejas ādas pretnovecošanās terapija, kuras pamatā ir MEZOPEN - mezotterapija. Tā ir alternatīva skaistumkopšanas injekcijām! 

🌿 Procedūra ir nesāpīga - tās laikā ar mikro adatu palīdzību sejas ādā tiek ievadīts esošajai problēmai un ādai piemērots "mezokokteilis": hialuronskābes serums; kolagēnu atjaunojoša ampula; vitamīnu kokteilis ACE; DMAE pretnovecošanās serums. 

🌿 !Procedūra ir absolūti droša un tās laikā katram klientam tiek izmantota jauna adatu "galviņa"!

🌿 Procedūras rezultāts ir ilgnoturīgs, rekomendējam to veikt kursa veidā izmantojot abonamenta atlaidi! 

ĀDAS PRETNOVECOŠANĀS / ANTI AGE/ PROCEDŪRA

NECESSE "EASY AGE" SEJAS ĀDAS PROCEDŪRA 

*50 minūtes

40.00

🌿 Procedūra tūlītējām pārvērtībām! Tās laikā tiek veikta ādas dziļa attīrīšana un mitrināšana, efektīvi samazinot grumbas, nostiprinot sejas ovālu un izlīdzinot ādas virskārtu. 

🌿 Procedūra ietver ķīmiskos pīlingus, kuri palīdz aizkavēt ādas novecošanās procesus, veicina tās atjaunošanos, samazina pigmentācijas plankumus, likvidē dažādus ādas iekaisumus un aizsprostojumus. 

🌿 Tūlītēju komforta sajutu pēc procedūras garantējam! 

PROCEDŪRA JŪTĪGAI / KAIRINĀTAI SEJAS ĀDAI 

NECESSE "SAPPHIRE" ĀDAS ATJAUNOŠANAS TERAPIJA

*1 stunda

45.00

🌿 Kad sejas āda ātri reaģē - ir apsārtusi un jūtiga, Necesse "SAPPHIRE" ādas atjaunošanas terapija būs tieši tas, kas vajadzīgs! 

🌿Tā ir izcila procedūra kairinātai un jūtigai ādai, kuras laikā tiek ārstēti un nomierināti iekaisuma procesi, noņemts pietūkums, izvadīti toksīni un veicināta ādas atjaunošanās. 

🌿 Sejas ādas terapijas komplekss sevī ietver 6 dažādas kosmetoloģiskās manipulācijas, nodrošinot tūlītēju - ilgnoturīgu efektu! 
🌿 Viena no pieprasītākajām sejas ādas terapijām studijā! 

PROCEDŪRA SAUSAI, JŪTĪGAI SEJAS ĀDAI 

*1 stunda

45.00

NECESSE "VITAMIN BOOST" SEJAS ĀDAS TERAPIJA

🌿 Absolūti orģināla, studijas speciālistu veidota sejas ādas kopšanas terapija, kura izcili piemērota nogurušai, pelēcīgai un kairinātai ādai! 
🌿 Ādas atjaunošana un vitalitāte tiek panākta izmantojot dažādas kosmētiskās manipulācijas, kuras tiek papildinātas ar augstākās kvalitātes kosmētiku - dziļas iedarbības vitamīnu kompleksa serumu, kuru ādā ievada ar ultraskaņas viļņu palīdzību. 
🌿 Tas ir SPA baudījums sejas ādai!  Procedūras mērķis ir viegli, virspusēji attīrīt ādu -  to pabarot, padarīt to možu. 

SEJAS ĀDAS DZIĻAI MITRINĀŠANAI & ATJAUNOŠANAI 

NECESSE "BRILLIANCE" SEJAS ĀDAS ATJAUNOŠANAS TERAPIJA

*1 stunda

48.00

🌿Karaliskas rūpes ar Tavu skaistumu! Revalucionāra  sejas ādas atjaunošanas terapija, kurā ietverts ir procedūru komplekss - 8 dažādas kosmētiskās manipulācijas!  

🌿 NECESSE "BRILLIANCE" ādas atjaunošanas terapija ir īpaši piemērota rudenī un ziemā, kad ādai raksturīgs pelēcīgums un palielinās dažādu ādas iekaisumu apjoms. 

🌿 Procedūras rezultātā ādas virskārta ir attīrīta no no atmirušajām raga kārtas šūnām un ir samazinātas sīkās mīmikas krunciņas.  Manāmi uzlabots sejas ādas reljefs un ovāls, samazināta hiperpigmentācija un uzlabots ādas tonis! Bez tam - papildus ir Izttīrīti ir vaļējie, un komedoni,  reducēti dažādi izsitumi.  Āda ir dziļi mitrināta un pabarota, ir uzlabota mikrocirkulācija ādā un veicināta asinsrite. 
🌿 Procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem! 

RELAKSĀCIJAI: SPĒCĪGA, ENERĢIZĒJOŠA PROCEDŪRA SEJAS ĀDAI 

50.00

*1, 10  stunda

NECESSE "MIO RELAX" TERAPIJA

🌿NECESSE "MIO RELAX" terapija ir īsts SPA baudījums! Ja Tev simpatizē manuāls darbs un ir svarīgs dabiskums - šī procedūra būs izcili piemērota!

🌿Terapija, kurā izmantotā kosmētika ir 100% dabīga un VEGĀNIEM piemērota,  tā ir papildināta ar mūsu speciālistu  zinašanām un prasmēm masāžā - miostrukturālajā masāžā!

🌿Absolūti dabisks veids kā aizkavēt novecošanos -  procedūras laikā tiek stimulēta sejas ādas muskulatūra, uzlabots ādas tonuss un ovāls, pacelti sejas vaibsti! Masāžai ir izteikts “anti aging” efekts – manuāli āda tiek apgādāta ar skābekli, tādējādi uzlabojot asinsriti un sekmējot limfātisko atteci.

🌿 Rāma, efektīva un mieripilna procedūra, kuras rezultātā būs samazināta tūska un  reducētas mīmikas krunciņas.  Efekts ir lielisks – “pacelta” sejas muskulatūra un lūpu kaktiņi, manāmi samazinātas vertikālās un horizontālās rievas pieres apvidū!

🌿 Izcila dāvana! 

IZSMALCINĀTAI BAUDAI - LUKSUS KLASES TERAPIJA SEJAS ĀDAS KOPŠANAI 

*Pusotra stunda

70.00

NECESSE "LUX TREATMENT" SEJAS ĀDAS TERAPIJA

🌿 Terapija ne tikai sejas ādai, bet prātam un garam! Tas ir stundu un 30 minūtes garš ceļojums labsajūtā! 

🌿 Procedūrā tiek izmantoti produkti, kuri sastāvā ir cilmes šūnas un zelta kaviārs, nodrošinot luksus klases līmeņa sejas ādas kopšanu. Baltās trifeles koncetrātā serums tūlītēji samazinās pietūkumu un spriedzi, ādas virskārtu maigi nopulēs dimanta puteklīši un  atspirdzinājumu pieširs škidrais slāpeklis ar - 196 grādiem pēc Celsija! 

🌿Procedūra, kas ieguvusi NECESSES kvalitātes zīmi un rekomendējama kā izcila dāvana, kas neļaus vilties!