A Woman Wearing a Sun Hat

Mīļie klienti, 

 

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu kvalitāti un lieliskus pakalpojumus, lai jūsu apmeklējums salonā būtu maksimāli ērts un baudāms!  

 Mūsu mērķis nav sasniedzams bez jūsu līdzdalības! 

1. Lūdzu ierodieties laikus, lai katrs salona klients varētu procedūru saņemt tam paradzētajā laikā! 

 

Ja jūs kavējat vismaz 15 minūtes, salons var samazināt pakalpojumā iekļauto procedūru skaitu. Piemēram, ja jūs esat pierakstījusies uz kombinēto aparāta manikīru ar dizainu, tad dizains nebūs pieejams. 

 

2. Ja jūs uz pierakstu ierodaties tik vēlu, ka to vairs nav iespējams sniegt, salonam pieraksts ir  jāatceļ. Tādējādi apmeklējums tiek definēts kā “neierašanās” un par to nākošajā apmeklējuma reizē  tiks piemērota papildus atcelšanas maksa. 

 

Jebkurā gadījumā mēs vienmēr ļoti centīsimies, lai apmierinātu visas jūsu vēlmes, izņemot gadījums, kad to izpilde ietekmē citus salona apmeklētājus. 

PIERAKSTA VEIKŠANA

 

Kā jūs visticamāk zināt mēs esam mazs salons ar ierobežotu meistaru skaitu. 

Mēs piedāvājam noteiktus pieraksta laikus, lai optimizētu klientu plūsmu telpās, piemēram,

9:00; 11:00; 13:00, u.c. 

Ja būs iespējams, piedāvāsim pieraksta laiku, kas jums būs īpaši izdevīgs! 

 

PIERAKSTA ATCELŠANA VAI PĀRCELŠANA 

 

Mēs akceptējam pieraksta atcelšanu vai pārcelšanu tikai tad, ja esam saņēmuši jūsu ziņu vismaz 4 stundas pirms pakalpojuma sākuma. 

 

Lūdzu ņemiet vērā -  ja par pieraksta atcelšanu vai pārcelšanu jūs informēsiet salonu pēdējā brīdī (mazāk kā 4 stundas pirms pieraksta laika), salons piemēro “neierašanās” maksu 50% apmērā no pieteikā pieraksta vērtības. 

 

PIERAKSTA APSTIPRINĀŠANA 

 

Neatkarīgi no tā vai  pieraksts ir veikts caur salona administrāciju vai sociālajos tīklos, vienu dienu pirms pieraksta salona administrācijas meitenes ar jums sazināsies nosūtot SMS ziņu vai nepieciešamības gadījumā sazvanoties, lai apstiprinātu jūsu ierašanos. 

 

Ja neizdosies ar jums sazināties, mēs būsim spiesti atcelt jūsu pierakstu, lai  apkalpotu citus salona apmeklētājus. 

Pateicībā par jūsu sapratni, 

Necesse salona administrācija